+420 +420 724 745 160 info@mikrostech.cz

Menu

O firmě Mikrostech

Činnost

Hlavní činností firmy MIKROS-tech, s.r.o. je prodej a servis technologií pro živočišnou výrobu, úzká specializace na dodávky a servis technologií dojení, chlazení a ustájení zvířat a dodávky veškerého příslušenství pro farmy skotu, včetně automatizovaného robotického dojení.

Historie

Společnost vznikla v roce 1998 jako odloučené středisko prodeje a servisu zemědělských strojů mikulovské firmy Mikros-vín, spol. s r.o.

V tomto roce také získala dealerské zastoupení švédské firmy DeLaval pro prodej a servis technologií pro živočišnou výrobu. Jsme výhradním dodavatelem pro Kraj Vysočina, okresy Jindřichův Hradec, České Budějovice, Český Krumlov kraje Jihočeského a okresy Znojmo, Břeclav kraje Jihomoravského.

V roce 2006 došlo k oddělení střediska servisu Jihlava a k jeho přejmenování na společnost MIKROS – tech, s.r.o. Od této doby se specializujeme na technologie DeLaval.

Služby

Vypracujeme technologickou projektovou dokumentaci včetně projektu stájové technologii nových provozů. Zajistíme rekonstrukci stávajících dojících jednotek. Po dobu rekonstrukce dojící technologie nabízíme zapůjčení náhradní mobilní dojírny o stání 2×10.

Součástí naší práce je pomoc v nastavení správného managmentu stáda, poradenská činnost, prodej potřeb pro farmáře. Veškeré produkty DeLaval můžete objednat telefonicky nebo emailem.

Naše práce nekončí předáním realizované zakázky, samozřejmostí je záruční a pozáruční sevis. Instalované zařízení pravidelně servisujeme a kalibrujeme. Ke standardu našich služeb patří také 24 hodinová servisní služba.

Jsme rádi, že můžeme pomáhat farmářům s jejich každodenními úkoly.

Naše firma si vždy zakládá na osobním přístupu k zákazníkovi, kvalitních produktech a servisu.

DeLaval

Každý den jsou miliony zvířat dojeny, krmeny a opečovávány využitím DeLaval technologie ve více než 100 zemí světa - a s více než 10 000 podniky se DeLaval setkává přímo na jejich farmách.

DeLaval obchoduje na více než 100 trzích a stará se o zákazníky a jejich farmy o velikosti stáda 1 až 50,000 zvířat. DeLaval se neustále snaží zlepšovat každodenní práci všech pracovníků mléčného hospodářství, umožňuje jim, aby vzali veškerou kontrolu do vlastních rukou tím, že poskytuje vhodné řešení i kvalitní servis.

Firma DeLaval je hnací silou ve výrobě mléka po dobu 125 let; již od té doby co mladý vizionář Gustaf de Laval patentoval svou odstředivku mléka. De Laval měl zřetelně rozmanité technické vlohy, protože byl schopen vytvořit celou řadu vynálezů. Kromě odstředivky a dojicího stroje je mezi jeho nejznámějšími vynálezy parní turbína. V důsledku těchto vynikajících skutků získal impozantní reputaci jako vynálezce i průmyslník a prostřednictvím těchto oblastí byl také schopen ovlivnit mnoho jiných současných vynálezců.

DeLaval vyvíjí, vyrábí a distribuje zařízení, kompletní dojící systémy a různé technologie pro ustájení zvířat. Servis, prodej široké škály příslušenství, znalost a poradenství jsou klíčové aspekty naší činnosti. 

HAMRA - vlastní farma DeLaval

Hamra Farma je nejdůležitějším zdrojem inspirace pro firmu DeLaval. Na této Farmě z roku 1901 můžete shlédnout dojnice ve třech různých stájích a navštívit  Výstavní síň.

http://www.delavalczech.cz/O-DeLaval/Hamra---our-own-farm/

DeLaval má více než 125 let zkušeností a dlouholetou tradici v mléčném průmyslu a podpoře chovatelů. Naše iniciativa Budoucnosti mlékárenského průmyslu přispívá k produkci kvalitnějšího mléka s menším dopadem na životní prostředí. Naší strategií a cílem je ovlivnit a zlepšit budoucnost mlékárenského průmyslu využitím moderní automatizované technologie vedoucí k lepší kvalitě mléka a vyšším ziskům.