+420 +420 724 745 160 info@mikrostech.cz

Menu

Rychlý profesionální servis

Servis

MIKROS – tech, s.r.o. se vždy snaží o kvalitní a rychlý profesionální servis.

K dnešnímu dni má společnost servisně na starosti více než 60 technologií dojení a mnoho dalších zařízení jako jsou např. napájecí automaty pro telata, systémy odklizu hnoje a kejdy, chladící tanky na mléko, přihaněče, aktivity systémy a mnoho dalšího.

Servis má nejmodernější diagnostickou a měřící techniku, vlastní veškeré vybavení pro servis nejnáročnějších technologických prvků.

V Jihlavě – Hybrálci se nachází centrální sklad náhradních originálních dílů a detergentů.pro oblast Vysočiny a část Jihočeského a Jihomoravského kraje. K dispozici jsou veškeré náhradní díly včetně řídících procesorů, čerpadel a náhradních vývěv. Plně jsou vybavena také servisní auta.

Ve většině případů jsme schopni reagovat na vzniklé problémy okamžitě a nejpozději do dvou hodin se dostat k farmáři v našem regionu. K dispozici je 24 hodinová online servisní služba, 365 dní v roce.

Servisní technici MIKROS – tech, s.r.o. instalují náročné dojící jednotky, včetně dojícího robota a jsou žádáni o instalace i mimo působnost našeho regionu.

Nabízíme zápůjčku náhradní mobilní dojírny po dobu rekonstrukce. Jedná se o dojírnu 2×10 stání.


Servisní hotovostní služba

DatumJméno technika
 

 


Rozpis servisních služeb a kontakty na servisní techniky jsou zasílány přímo na e-mailové adresy zootechniků nebo jiných pověřených pracovníků.

                            


  

 


Servisní kontakty